HOMELAND’İN 2. SEZONUNDA NELER OLACAK?

Showtime kanalının hit dizisi Homeland’in 2. sezon fragmanı Comic-Con Paneli‘nde yayınlanmasına rağmen halen web üzerinden paylaşılmadı. Yayınlanan haber üzerine fragmanın detaylarını sizler için araştırdık. Hatırlatalım, Homeland, 30 Eylül Pazar akşamı 2. sezon prömiyeriyle showtime ekranlarında olacak. Yazının devamı Spoiler içerir. 

Fragman Beyrut’taki Amerikan Büyükelçiliği’nde protesto gösterileriyle açılışını yapıyor. Carrie (Claire Danes) elektroşok tedavisinden sonra öğretmenlik yapmaya başlamış ama bu sakin hayatı fazla uzun süremeyecektir. Çünkü CIA’in ona ihtiyacı vardır. Saul (Mandy Patinkin) onu yardım etmesi için arar hatta Estes (David Harewood) göreve çağırmak için bizzat onun evine gider. Saul ve Estes’in Beyrut’taki bir bilginin değerlendirilmesi için Carrie’ye ihtiyaçları vardır ve bu görev onundur. Üç gün sürmesi planlanan görev ölümcül bir hal almaya başlar çünkü görev alanı özel harekâtında bulunduğu bir yerdedir. Genç kadın Brody (Damian Lewis) yüzünden kendini hala berbat hissetmektedir. Adamın, aslında kim olduğu hakkında bu kadar emin olmasına rağmen yanılmıştır. Her şey bir yana elektroşok tedavisi işe yaramış, Brody ve Nazir (Navid Negahban) arasındaki bağlantıyı kurmasını sağlayan isim hafızasından silinmiştir. Daha da ilginç olanı bu yeni görevine bir şekilde bir zamanlar âşık olduğu, terörist olduğunu düşündüğü ve artık bir meclis üyesi olan Brody’de karışacaktır.  

Brody, Nazir için canlı bomba olmayı göze almış ama göğsüne sarılı bombayı patlatamamış ve Nazir’i hayatta kalırsa daha fazla faydalı olabileceğini ikna etmişti. Bir fark yaratabilmek için meclise girmeye çalışan Brody, seçimleri kazanır ve istediğini elde eder. Ama aylar sonra bile Brody’nin halen masumiyetini kanıtlama çabaları devam eder. Birine (diziye yeni katılan Zuleikha Robinson’un canlandırdığı karaktere ki rolü Başkan Yardımcısı olabilir) hararetli bir şekilde kim olduğunu açıklar ‘Ben terörist değilim, ben Amerika Birleşik Devletleri Parlamento üyesiyim.’ Ve aynı zamanda halen Nazir’in avucunun içindeki adamdır. 

Reklamlar

1 Yorum

Filed under DİZİ HABER

One response to “HOMELAND’İN 2. SEZONUNDA NELER OLACAK?

  1. Geri bildirim: HOMELAND // 2. SEZON // TRAILER // POSTER |

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s